אודות חברת בסט קרדיט משכנתאות ופיננסים

בסט קרדיט מתמחה במתן שירותי ייעוץ משכנתאות, השקעות ופיננסים.

benamij

חברת בסט קרדיט נוסדה על ידי בן-עמי יעקב – מומחה בשוק המשכנתאות והפיננסים – מתוך רצון לספק שירות מקצועי, שקוף, ואמין בתחום.

בן-עמי בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, בעל רישיון לניהול תיקי השקעות עם ידע וניסיון עשיר בעולם ייעוץ המשכנתאות, האשראי הצרכני, שוק ההון והעולם הפיננסי. במהלך השנים צבר קשרים נהדרים במערכת הבנקאית – שם עבד למעלה מ 4 שנים בחדרי העסקאות של בנק אגוד.

כמו כן, צבר ידע וניסיון בתכנון פיננסי ללקוחות אמידים בחברת מולטי פמילי אופיס מהגדולות בארץ.

זאת ועוד, לבן-עמי היכרות רבת שנים עם שוק ההון כמנהל השקעות בכיר.

בשנת 2020 בשיא משבר הקורונה, בן-עמי מצא עצמו עוזר למכרים רבים להתמודד עם תזרים המזומנים המשפחתי שנפגע אצל משפחות רבות, ומצא עצמו מתאהב בענף המשכנתאות.

ההחלטה להקים את חברת בסט קרדיט משכנתאות מגיעה עקב סקר שוק שביצע, בה בן-עמי מצא כי רבים מהעוסקים בתחום אינם מקצועיים ברמה מספקת, והחליט שברצונו לסייע למשקי בית לקבל שירות שישדרג בטווח הבינוני והארוך את החוסן הפיננסי שלהם, על ידי מתן משכנתאות שמתאימות בדיוק לצורך האישי של כל לקוח בהווה ובעתיד.

חברת בסט קרדיט מלווה משפחות ומשקיעים רבים במקצועיות. ברשותינו מודלים יחודיים אשר מבטיחים ללקוחותינו תמהיל משכנתא אופטימלי, אשר תפור בצורה מושלמת לכל לקוח ולקוח. 

כח המיקוח שלנו עם המערכת הבנקאית נותנת ללקוחותינו את התנאים הטובים ביותר שניתן להשיג.

אנחנו תמיד נדאג אך ורק לאינטרסים של לקוחותינו – בזמן שהבנק דואג לעצמו.

בניית תמהיל משכנתא אישי אשר נבנה לפי יכולת ההחזר הנוכחית והעתידית של כל לקוח בנפרד חוסך המון כסף ומאפשר צמיחה כלכלית, הימנעות מקנסות ובעיות עתידיות.

אנחנו בבסט קרדיט נשקיע זמן רב בהיכרות מעמיקה עם כל לקוח על מנת לדאוג שנטילת המשכנתא תהיה מושכלת, מאוזנת וכמובן: בתנאים האופטימליים בעבורכם!

אנו מאמינים בשמירה על קשר רציף עם לקוחותינו בטלפון, במייל ובאינטרנט – נטילת משכנתא היא לא אירוע חד פעמי.

תחום משכנתאות
תחום פיננסים

אנו מלווים את לקוחותינו בתחום כלכלת המשפחה – השיטה שלנו נקראת: המאזן

ניהול תכנית כלכלית ארוכת טווח שמטרתה להקנות כלים לצרכנות נבונה ומאוזנת, התנהלות פיננסית מבוקרת, על מנת לשמור על המאזניים על הצד החיובי.

התנהלות פיננסית נבונה מובילה לצמיחה ואיכות חיים גבוהה יותר.

צרו קשר - והתחילו לחסוך כסף