כיצד לבחור יועץ משכנתא מומלץ

מציאת יועץ משכנתא מתאים יכולה לעשות הבדל משמעותי בכל הנוגע להבטחת תנאי המשכנתא הטובה ביותר עבור הצרכים שלך. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, ואנשי מקצוע בינוניים, חיוני לבחור יועץ משכנתא מומלץ, עם מוניטין מוכח, שיוכל לספק ולהדריך אותך בתהליך לקיחת משכנתא . להלן מספר גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת יועץ משכנתאות עבור מימון הנכס שרכשת.

בצעו מחקר וקבלו המלצות.

התחילו את החיפוש אחר יועץ משכנתאות מומלץ על ידי ביצוע מחקר מעמיק. חפשו המלצות ממקורות מהימנים, כגון חברים, שאלו משפחה או חברים שלקחו לאחרונה יועץ משכנתאות. כמו כן, ערכו על היועץ שברצונכם ליצור עימו קשר חיפוש בגוגל, בפייסבוק ואיגודים מקצועיים שונים, שם תוכל להתרשם מביקורות של לקוחות אמיתיים שדירגו את חברת ייעוץ המשכנתאו את את יועץ המשכנתאות שברצונך לשכור. שקול לעבוד עם יועץ משכנתאות שמתמחה בדרישות הספציפיות עבור המשכנתא שלך, בין אם מדובר ברכישת דירה ראשונה, מחזור משכנתא קיימת, איחוד הלוואות חיצוניות אל תוך המשכנתא הקיימת, נכסים מסחריים להשקעה או בכלל אם מדובר במשכנתא הפוכה שאחד ההורים שוקל לקחת עבור הון עצמי לנכס של אחד הילדים. לא לכל יועצי המשכנתאות הניסיון, וההתמחות בסוגי משכנתא שונים. דבר מומלץ נוסף – למרות שאנחנו בתקופה בה אפשר לעשות הכל דרך הוואצאפ והמייל, חשוב להפגש עם יועץ המשכנתא, להבין שיש ביניכם חיבור חיובי, להתרשם שהוא מבין ענין ושאתם מדברים בשפה משותפת.

ודאו שיש ליועץ המשכנתא אישורים וקשרים רבים מול הבנקים

ודאו שיועץ המשכנתא שתבחרו מחזיק באישורים וברישיונות המקצועיים הדרושים, ודאו שיועץ המשכנתאות עובד עם מספר רב של בנקים וחברות ביטוח. ניסיון חשוב לא פחות, אז אל תתביישו לשאול על שנותיו של יועץ המשכנתא והרקורד שלו בתחום. יועצי משכנתא מקצועיים יצרו לעתים קרובות קשרים עם מלווים (בנקים) רבים, מה שנותן לכם גישה למגוון רחב יותר של בנקים ונותני שירות למשכנתאות.

היועץ שתבחרו צריך לתת עדיפות לשירות מותאם אישית ותקשורת אפקטיבית מולכם, שמתאימה לכם. יועץ משכנתא מקצועי יקח את הזמן להבין את מצבכם הפיננסי הנוכחי, מהם יעדכם הפיננסי לטווח הבינוני והארוך, ואם אין כזה – צריך לעזור לכם, כי בניית תכנית עבודה מסודרת, הן למשכנתא שתקחו והן לחסכונות והשאיפות ארוכות הטווח שלכם תהיה חשיבות מכרעת בעיצוב הרווחה הכלכלית שלכם. יועץ משכנתא מקצועי יסביר בפשטות ובביטחון מהם ההגבלות והאפשרויות שלכם, ולא יכניס אתכם להרפתקאות פיננסיות שיחנקו אתכם בטווח הבינוני הארוך.

שקיפות ומחיר

לפני שתחתמו על חוזה עם יועץ משכנתאות, וודאו שאתם מבינים את מבנה שכר הטירחה שלו. יועצי משכנתא בעלי מוניטין יהיו שקופים לגבי העמלות שלהם, כולל לגבי עמלות או תמריצים שהם עשויים לקבל מהמלווים. תשוו את המחיר שהוא מבקש בעבור השירות שלו עם חברות משכנתא אחרות או עם יועצי משכנתא אחרים, כדי להבטיח שאתם משלמים מחיר הוגןעבור השירותים הניתנים. זכרו, לא תמיד האפשרות הזולה ביותר תהיה הטובה ביותר, אז קחו בחשבון את המוניטין והמומחיות של יועץ המשכנתא ביחס לשכר הטירחה שהוא מבקש בגין השירות.

לסיכום 

בחירת יועץ משכנתאות מומלץ חשוב מאוד במסע רכישת דירה או מחזור משכנתא קיימת. באמצעות מחקר קפדני, חיפוש המלצות ברשת והתחשבות בגורמים כמו המלצות, ניסיון, שירות מותאם אישית ושקיפות, אין ספק יכול שתמצאו את יועת המשכנתא שמתאים לכם.

מי אנחנו

אנו בחברת בסט קרדיט משכנתאות, בעלי ניסיון רב בתחום המשכנתאות ללקוחות פרטיים בתחום הדיור, חיפוש קל בגוגל ״בסט קרדיט משכנתאות״ או בן-עמי יעקב יראה לכם את הדירוג הגבוה שלנו, תוכלו לקרוא ולהתרשם ממאות הדירוגים וחוות הדעת שקהל לקחותותינו נתן לנו, בזכות שירות שקוף, מהיר, אחראי ומסור.

אני מזמין אתכם ליצור איתנו קשר על ידי מילוי טופס פרטי הקשר המופיע מטה, או באמצעות כפתור הטלפון או הוואצאפ המופיע מעלה, אשמח להכיר, לסייע לכם בתהליך קבלת המשכנתא, על הצד הטוב ביותר.

בן-עמי יעקב, מנכ״ל ובעלים

 

דילוג לתוכן