החיסכון שלכם הוא ההצלחה שלנו!

חיסכון ממוצע של 165,000 ש״ח בתשלומי ריבית לבנק

לבדיקת כדאיות מיחזור המשכנתא חינם

השאירו פרטים עכשיו והתחילו לחסוך:

חיסכון ממוצע של 165,000 ש״ח בתשלומי ריבית לבנק

החיסכון שלכם הוא ההצלחה שלנו!

לבדיקת כדאיות מיחזור חינם

השאירו פרטים עכשיו:

למה בסט קרדיט?

חברת בסט קרדיט נוסדה על ידי בן-עמי יעקב – מומחה בתחום המשכנתאות והפיננסים, בעל תואר בכלכלה, רישיון לניהול השקעות וחבר בהתאחדות יועצי המשכתאות.

אנו פועלים מתוך תחושת שליחות – לסייע לקוחותינו לבצע את מימון עסקת הנדל״ן בצורה מקצועית, בביטחון מלא לאורך הדרך וכמובן – על מנת לחסוך כספים רבים בתשלומי המשכנתא ע״י בניית תמהיל אופטימלי והריביות הטובות ביותר שניתן להשיג.

הדירוג שלנו בגוגל אומר הכל

חרטנו על דגלנו להיות המקצועיים ביותר בענף, לתת ללקוחותינו שקיפות מירבית של התהליך, זמינות גבוהה ויחס אישי. יש לנו את הידע והניסיון הדרוש על מנת להשיג לכם את המשכנתא הזולה ביותר שניתן! משכנתא שמתאימה באופן מושלם לצרכים שלכם  – ובנוסף, אנחנו עושים את כל העבודה הבירוקרטית בעבורכם כך שאנחנו חוסכים לכם זמן, טרטורים ודאגות מיותרות.

"בן עמי הוא מקצוען,שיורד לפרטים, גם כאלו שאתם לא הייתם חושבים עליהם. אצלנו הייעוץ לא נגמר רק במשכנתא אלה קיבלנו ייעוץ שעשה לנו סדר בתזרים ההוצאות הכללי של הבית. בתקופה של רכישת דירה חייבים משהו שיכווין בצורה שהוא עושה זאת. והכי חשוב חסך לנו הרבה מאוד כסף ע"י בחירת מסלולים אולטימטיבים. ממליץ בחום!"

דודי אפריאט
"בן עמי טיפל בתיק שלנו במסירות ומקצועיות, השיג לנו תנאים מעולים למשכנתא שחסכו לנו המון כסף בכל חודש."

ניר גביש
"הגענו לבסט קרדיט לאחר שנכווינו בחברת ייעוץ גדולה, שם לא הבינו את הצרכים והיכולות שלנו כמשפחה. בעקבות משבר הקורונה הקלפים נטרפו מחדש ומצאנו עצמנו שוקעים בחובות ולא יכולים לעמוד בהוצאות המשכנתא. בבסט קרדיט התאימו לנו מסלול מותאם אישית לצרכינו כך שנוכל להמשיך לעמוד בהתחייבויות, אך גם לנהל אורך חיים שפוי! תודה על הכל!"

שרון יעקב

מתחייבים לתנאיי המשכנתא הכי טובה שתוכלו לקבל

הניסיון, הקשרים והתמהיל שתקבלו אצלנו מבטיח לכם את תנאי המשכנתא הטובה ביותר. קיבלתם הצעה טובה משלנו? כספכם יוחזר.

הזמן שלכם יקר

תחת תקשורת ושקיפות מלאה - תנו לנו לעשות את מכרז הריביות, ההתרוצציות והעבודה הבירוקרטית המתישה סביב המשכנתא. כל מה שנותר לכם רק להגיע לבנק לחתום על המשכנתא בסוף התהליך.

שירות מקצועי ושקוף​

בבסט קרדיט צוות יועצים שהם כלכלנים, יוצאי המערכת הבנקאית, בעלי קשרים חזקים בבנקים וניסיון רב בתחום ייעוץ המשכנתאות. אנו מקפידים על שירות בזמינות גבוהה מאוד ללקוחותינו, ניהול תהליך שקוף וברור.

אובייקטיביות

אנחנו בבסט קרדיט מחוייבים להצלחת הלקוח בלבד.

שיטת עבודה מסודרת ויעילה

יש לנו שיטות עבודה יעילות ואפקטיביות במיוחד.

מתחייבים לתנאי המשכנתא הטובה ביותר! הצטרפו עוד היום למאות לקוחות מרוצים

לשיחת ייעוץ ראשונית חינם

דילוג לתוכן