תקנון אתר

כללי
האתר bestcredit.co.il (״האתר״) מופעל ע״י חברת בסט קרדיט משכנתאות ופיננסים בע״מ, ח.פ. 516281466 (״החברה״)
הגלישה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון ותנאי שימוש אלו (“התקנון”). אנא קרא/י את התקנון בקפידה, שכן הגלישה באתר וביצוע פעולות בו מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון, והוא מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.
האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

מדיניות פרטיות
השארת פרטים אישיים בטפסים השונים באתר זה, פירושה הסכמה מפורשת ליצירת קשר מטעם החברה והאתר עם משאיר הפרטים. ניתן בכל עת לבקש הסרה מרשימת התפוצה, ומפעיל האתר יסיר את פרטי המבקש ממאגר רשימת הדיוור של האתר ושל החברה תוך שבעה ימי עסקים. אנא צרו קשר עם נציג החברה באמצעי התקשורת המופיעים בסוף תקנון זה על מנת לבקש הסרה מרשימת המידע.‎
השארת פרטים אישיים בטפסים השונים באתר זה, פירושה הסכמה מפורשת לקבלת דברי פרסומת ודיוור מטעם החברה בערוצים השונים מעת לעת, כגון באמצעות האימייל, הטלפון, ו-sms.
ניתן בכל עת לבקש הסרה מרשימת התפוצה, ומפעיל האתר יסיר את פרטי המבקש ממאגר רשימת הדיוור של האתר ושל החברה תוך שבעה ימי עסקים. אנא צרו קשר עם נציג החברה באמצעי התקשורת המופיעים בסוף תקנון זה על מנת לבקש הסרה מרשימת המידע.
בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תבקש להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה, אנא צרו קשר עם נציג החברה באמצעי התקשורת המופיעים בסוף תקנון זה.
על מנת לתת שירותים פיננסים, החברה תשתמש בפרטים אשר מתקבלים מלקוחות החברה כגון: מספרי טלפון, מייל, הכנסות מעבודה, ת.ז, מספר ילדים, פרטי חשבונות בנק וכדומה, מול הגורמים הרלוונטיים, כגון, בנקים, נותני אשראי חוץ בנקאיים וכדומה, וזאת לאחר ידיעת הלקוח מראש.
החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישיר או עקיף, שיגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

דין וסמכות שיפוט
פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב”ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני באתר זה הינן רכושו הבלעדי של האתר.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

יצירת קשר בכל שאלה ו/או בירורים ו\או בקשה להסרה מרשימות דיוור, וכן בכל פנייה אחרת בעניין פגיעה בזכות או תוכן פוגע, יש ליצור קשר באמצעות כתובת מייל [email protected] או בטלפון 052-564-4544 ‎